صفحه اصلی چراغ خطی IP دار و ضدآب نما لاین نوری بروکس عرض 10 و طول 120 سانتیمتر در توان های مختلف

قیمت : تماس بگیرید

بروکس

لاین نوری بروکس عرض 10 و طول 120 سانتیمتر در توان های مختلف

کشور سازنده » ایران برند » بروکس جنس بدنه » آلومینیومی

لاین نوری ال ای دی بروکس عرض 100 میلیمتر و طول 120 سانتیمتر – تولید در توان های 24، 36 و 48 وات همچنین قابل سفارش در توان های مختلف – شاخص نمود رنگ بالای 85 – درجه حفاظت IP44 – بدنه آلومینیوم اکسترود شده – رنگ نور...

این چراغ از محصولات بروکس لاله زار است.انواع چراغ خطی IP دار و ضدآب نمامشاوره خرید و سفارش لاین نوری بروکس عرض 10 و طول 120 سانتیمتر در توان های مختلف در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ لاین نوری بروکس عرض 10 و طول 120 سانتیمتر در توان های مختلف ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

لاین نوری بروکس عرض 10 و طول 120 سانتیمتر در توان های مختلف از برند بروکس در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : کشور سازنده : ایران برند : بروکس جنس بدنه : آلومینیومی

لاین نوری ال ای دی بروکس عرض 100 میلیمتر و طول 120 سانتیمتر – تولید در ...

از این رو در لاین نوری بروکس عرض 10 و طول 120 سانتیمتر در توان های مختلف و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ خطی IP دار و ضدآب نما و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.


تعمیر چراغ خطی
اجرای چراغ خطی